Sčítanie obyvateľov 2021

Sčítanie obyvateľov 2021
Obecný úrad Brodské upozorňuje, že prebieha posledný týždeň kedy sa môžete sčítať (do 13.6.2021). Sčítanie je povinné pre všetkých občanov a ak si túto povinnosť nesplníte hrozí vám pokuta 250 €. Vo väčšine prípadov rodičia nesčítali neplnoleté deti, uviedli ich len pri svojom sčítaní v otázkach počet detí a vzťah s kým žijú na mieste súčasného pobytu. Každé dieťa musí byť sčítané samostatne, to znamená pod svojim rodným číslom a všetci, ktorí sú prihlásení v domácnosti. Navštívte osobne Obecný úrad alebo zavolajte na tel. číslo 034/3215015.

Skládka odpadu - jedna z mnohých

Každý rok, skôr než začne sezóna kosenia, sa vyzbiera odpad z priekop popri cestách, ktoré idú do našej obce a v blízkom lese. Nie je to našou úlohou, chceme však aby obec a jej okolie nevyzerali ako smetisko, aj keď sa stále niekto snaží o opak. Tie fotky dokumentujú úlovok pri ceste smerom od Lindy rovno po niektorú alej v lese.
Bude sa ďalej pokračovať, pretože je tam toho strašne veľa. Je to vizitka ľudí, ktorí sú bezohľadní, ľahostajní a môžem bez okolkov povedať rovno sprostí. A nerobme si ilúzie, naši pracovníci majú stále čo zbierať aj u nás v obci. A keď mi niekto povie, že je to dobou tak odpoviem -nie, nie je to dobou, je to ľuďmi.
Ďakujem všetkým, ktorým záleží na čistote obce a neváhajú sa zapojiť. Snažia sa o krásne a zdravé prostredie a nie je im ľahostajná kvalita prostredia v ktorom žijeme.
Anna Krídlová

 

logo Technický prevádzkovateľ:
Hviezdoslavova 309/1, 905 01 Senica
erb new Správca obsahu:
Obec Brodské, Školská 1030/2, 90885 Brodské
Kontakt:034/3215012
livemarks